Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék meghívót kérni...

Honnan tudnék meghívót kérni a majomparádéra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem fog megszánni senki.
2009. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Néha van free reg, érdemes vadászni rá. Én is így lettem tag...mázlival. Annyi pont után lehet meghívót küldeni, hogy szerintem el sem érem...
2009. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hali valaki küldött nekem egy meghívót emailben(a majomparádéra) de én béna kitöröltem mert azt hittem hogy itt meg tudom nézni a meghívót!!!! légyszi küldje el még egyszer ha lehet előre is köszi!!!!
2010. jan. 4. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Nekem van eladó meghívóm 20E Ft-ért

Vagy egy 18-as arányú account 13 TB eddigi feltöltéssel 80E Ft-ért

ha érdekel írj ide és adok egy e-mail címet

2010. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ncore, vagy beload se ér ennyit, de nem hogy egy fos majom....
2010. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Miért neked mennyit érne meg h több tíz millió FT-nyi anyagot tudsz ingyen letölteni? nekem meg érne 20E-t 2 eredeti PC játék árából meg is van. Inkább megvenném 20E-rt és a többit letöltögetném minthogy életem végéig mindent eredetiben keljen megvennem mert nem tudom honnan letölteni! És hidd el nem ez lesz az első meghívóm amit eladok! Másnak megéri! Neked nem mert fent vagy! De ha kirúgnának mint adnál érte h visszakerülhess?
2010. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat meg a felajánlást is de ilyen áron nem szeretnék bekerülni sehova!! de köszi az ajánlatot!!
2010. febr. 17. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Jogos :D

Felpontoztalak :D

Ha kirúgnának akármeyikről is, biztos kikattanék :D

De ez elég szomorú is egyben. Ha nem lennénk ilyen gazdasági helyzetben, és nem lenne ekkora csóróság, akkor nem az lenne a kérdés hogy melyik illegális letöltőoldalra van eladó meghívó, hanem hogy melyik játékot vagy filmet vegyem meg eredetiben.

2010. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 McEnroy válasza:
nekem van majomparádé és ncore meghívóm is. fejenként 2 millióért, küldöm is.:DDD
2013. jan. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia. Az egyik ismerősöd tud küldeni neked meghívót. Ismeretlen (valószínűleg) nem fog küldni. Venni, pedig TILOS!


Üdv: Egy Maki HelpDesk :)

2016. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!