Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szükségem lenne egy programra...

Szükségem lenne egy programra amivel megtudom mélyíteni a hangomat SKYPEOLÁS KÖZBEN, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arról lenne szó, hogy skypeolás közben a mikim miatt 16 éves létemre a hangom olyan mint egy 10 évesé szóval szükségem lenne egy progira amivel megtudnám mélyíteni olyanra amilyen egy 16 évesé..:D

#Skype #Hangmélyítő program
2013. máj. 17. 20:19
 1/7 Lajos54 ***** válasza:

Nézd meg ezt: [link] majd itt a "Funny Voice"-t keresd. Ez amolyan majdnem valósidejű torzító program. Egy kicsi késése van, érthető okokból.

Hogy Skype-al együtt működik-e, azt nem tudom, mert azt nem használok. Egy próbát megér.

De keresgélhetsz tovább is, valami ilyesféle módon: [link]

2013. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ehhez a Funny voicehoz tudnál adni valami kis útmutatást, hogyan működik?
2013. máj. 17. 22:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké azthittem nehéz progi, de könnyen kilehet rajta igazodni. Viszont hangfelvevővel nem működik így gyanítom skypeal se fog, de este kipróbálom.
2013. máj. 18. 13:54
 4/7 Lajos54 ***** válasza:

Dehogynem!

A jobb alsó gombot (Record) nyomd meg, máris készül a felvétel. A stop után az asztalon találod meg a felvett szöveget wma formátumban.

2013. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lajos54 ***** válasza:
... bocs, nem wma, hanem wav.
2013. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt Én is megtaláltam, de úgy próbáltam, hogy bekapcsoltam a progit és külön a windows kellékek között megtalálható hangfelvevővel nem működött.
2013. máj. 20. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Clonefish ez kell neked direkt skype-re van.

http://www.youtube.com/watch?v=LD6RPFINLqE

2013. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!