Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindkét EA-s játéknál " **....

Mindkét EA-s játéknál " **. Exe hibát észlelt, ezért leáll" hibaüzenet. Miért?

Figyelt kérdés

Az NFS Shift-nél is, és a Fifa10-nél is ugyanaz a hibaüzenet. A Test Drive Unlimited az simán megy, csak ennél a két EA-s játéknál van ez. Mást még nem próbáltam.

Nem tudjátok mi lehet a baja?


2009. okt. 2. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
rakd újra a gépedet, vagy ha nem eredeti akkor crackeld újra
2009. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy most lett feltelepítve minden rá. És próbáltam crack-elni többször, meg újratelepíteni, de nem oldódott meg :S
2009. okt. 2. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
A fifa10nél nem csak a crackat kell átmásolni a játék mappájába, hanem az 1911.dll fájlt is. Vagy így próbáltad? Ha nem, akkor így működnie kell. A shiftet nem vágom, az nincs meg, de valszeg valami ilyesmi hibája lehet annak is. Szóval A crack mappa--->1911.dll---> Fifa10 mappa
2009. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

14:47

köszi, sikerült megoldani, bemásoltam azt a fájlt, és most már működik. De az nfs még mindig nem jó :S

2009. okt. 2. 15:35
 5/8 anonim ***** válasza:

a hangkártya miatt is csinálhatja

integrált?

2009. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, integrált. Az NFS elindul, bejön a felirat, elkezd tölteni, aztán csak fekete a képernyő, semmi tovább.
2009. okt. 2. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor a crack rossz próbálkozz másikkal biztos a reloaded verzió
2009. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor enbnek az egésznek az oka, hogy az exe ütközik valamelyik programmal, ami megakadályozza a futást.

A hibajelentésben menj a részletekbe, amíg oda nem jutsz, ahol module 1, module 2 ... néven felsorolja azokat, amikkel ütközik.

Vagy ezekkel csinálsz valamit, vagy inkább az exe-t fifástól átmásolod a másik meghajtóba.

2010. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!