Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik víruskereső nem lassítj...

Melyik víruskereső nem lassítja a gyengébb gépeket?

Figyelt kérdés

jelenleg az avast-ot használom de nagyon lassú lesz a számítógépem. Van olyan víruskereső ami ingyenes és a gépet nem fogja vissza?

Köszönöm a segítségeteket.


2009. okt. 2. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Avira Antivir.


www.free-av.com

2009. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nod32
2009. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Ha az Avast fogja akkor tényleg elég gyengus lehet.

Töltsd le a Microsoft új és teljesen ingyenes vírusírtóját, állítólag kicsi az igénye és elég korrekt. Ne lepődj meg, az első indításnál frissít pár percig és csak utána lesz aktív a real-time védelme. Megyarul egyelőre nem tud, de aki nem csökköt az megérti mert nagyon egyszerü.


[link]

2009. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

KAsperksy


[link]


2-dik helyett 2009-ben

2009. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
2009. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Emberek! Látja valaki a kérdező mit akar? Olvastok ti egyáltalán??! Ingyenes megoldást keres és az nem a NOD vagy a Kaspersky.

A clamav-ot nem ajánlom, mert max kiegészítésnek jó, pl a spywareterminatorba is integrálva van. Önmagában nagyon gyenge. Korábban említette valaki az Avirát meg még én a Microsoft inygenes keresőjét! Ezek jók lehetnek. (3.-ik válaszoló is Én voltam)

2009. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az AVG és az ANTIVIR között szeretnék dönteni.

A nagyobb gépen minden jól működik, de a lassú gépet nagyon fogja.

Ezek a víruskeresők hatékonyak?

2009. okt. 2. 11:08
 8/15 anonim válasza:

11:08 kérdezőnek


Ha az Antivir alatt az Avirára gondolsz, akkor aze gy jó választás. Az AVG ingyenes változata csak félmegoldás, mert ismereteim szerint nem tartalmaz teljeskörü védelmet más hasonló ingyenes víruskeresővel szemben. Pl hiányzik az rootkit védelem ami nem elhanyagolható! A teljes változat viszont korrekt.

Ma a piacon szerintem három értékelhető ingyenes írtó van amik normális aktív védelmet is ad: avast, avira, microsoft eszenciál amit korábban is írtam. A sebesség miatt az avira és a microsoft között gondolkodj, hidd el az utolsó sem rossz. Itt egy cikk róla:

[link]


van két másik is, de azokat nem ismerem, viszont ingyenesek szintén:

[link]


[link]

2009. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Első válaszoló lennék:

AVG-t semmiképpen, elég erős gép kell neki, és ahogy fentebb írták, nem véd a rootkitek ellen. Barátnőm gépén Avira fut, és van vagy 5 éves (AMD 2000+, 256 RAM, 20 GB HDD), és meglepően jól megy és véd a rootkitek ellen is. Vagy válaszd a Microsoft ingyenes vírusírtóját (lásd fentebb), nem is tudtam, hogy már kijött a teljes verzió, holnap fel is rakom és tesztelem:)

2009. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Spyware Terminator nagyon lefogja a gépet, gyengébbre nem jó. Spybot et Search sokkal jobb.
2009. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!