Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes hangfelvőt...

Milyen ingyenes hangfelvőt ismersz ami számítógépen történő hangokat rögzíti?

Figyelt kérdés
Ask and record toolbar jó lenne, de amint szünet van már másik hangfájlba menti és ez így nekem nem jó. Sok progi meg nem képes a számítógépen lévő hangokat rögzíteni miközben úgy van kidobva netre. Milyen használható hangfelvevőt ismersz?
2013. máj. 15. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hangrögzítő néven megtalálod az ideális hangfelvevőt a Windows-ban.
2013. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Audacity, ingyenes.
2013. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A windows hangrögzítő csak mikrofon bemenetről rögzít. Az audacity is csak onnan rögzít pedig néztem a beállításokat, hogy be lehetne állítani, de semmi. Nekem nem mikrofon rögzítése kell hanem az amin a füllesen jön ki.
2013. máj. 15. 12:58
 4/8 A kérdező kommentje:
Például a nero tudta/tudja ezt csak az nem ingyenes és egy komplett csomag amit nem használnék.
2013. máj. 15. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy az audacity fel tudja venni a belső hangot!

Vettem már fel vele kismilliószor.

2013. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát de azt nem mondtátok mit kell beállítani... Találtam a youtube-n egy videót amiből rájöttem. A számítógép hangbeállításánál van olyan, hogy felvételek és ott mutat egy mikrofont. Ott jobb egér gombés letiltott eszközök megjelenítése aztán látszik a sztereó keverő. Hát ezt luxus volt elmondani gondolom.
2013. máj. 17. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez gépenként változó, nekem pl nincs olyan, amit emlegettél....de nem nagy kaland magadtól rájönni szerintem. IQ az egész. panaszkodás helyett gondolkodás. hidd el beválik.
2013. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem azért van, hogy megkérdezzük amit nem tudunk? Bocsánat, hogy nem tudtam és megkérdeztem. Ha azt nézzük te is rájöhettél volna, hogy nem tudom és ehez tényleg nem nagy IQ kell. Még valami?
2013. máj. 17. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!