Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 3 - van rá megoldás?...

Crysis 3 - van rá megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés
A játékhoz DX11 es videokártya kell de nekem csak DX10es. Valahogy meglehet oldani hogy fusson a játék?

2013. máj. 12. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, így is menni fog.
2013. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a Crysis 3 kizárólag DX11 et használ, ha a videokártyád csak 10 et támogat, nem fog elindulni sem. Mi a pontos típusa a videokártyádnak? Op. rendszer win7? ha XP, lehet 11 et támogat a kártyád, de XP alatt max 10 megy, így nem is látja. Picit több infó kell...
2013. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is csak egy ATI RADEON HD 4830 512-van és az csak 10.1-et támogat.És ráadásul megvan eredetiben a Crysisy 3 de erre nem tudok vele játszani.Viszont a mai játékokat amikhez nem kell a DX11 azokat fullon tudom játszani szaggatás nélkül de azaz nagyon jól műkszik ez a kari pedig nem egy mai gyerek.Ha támogatná a DX 11-et akkor nem is vennék helyette másikat mert ez nagyon jó.
2013. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a videokártyám: Nvidia geforce 8800 gt 512mb ram

os: Windows 8 - és DX11 alapból van rajta

2013. máj. 15. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy a Win alapból tolja a DX11 et, de mit sem érsz vele ha a VGA nem támogatja.
2013. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De hát nemigaz ,hogy ehez a krva játékhoz ha játszani akarok vennem kell egy új videókártyát! Azért kell hogy legyen 1ember akinek sikerült és használja a gyk.hu-t!
2013. jún. 4. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi, pikk-pakk átszerkesztem neked az egészet DX9 re okés ? :P am meg told el a mostanit, dobj rá, vegyél egy normális kártyát és hidd el jobb is lesz minden.
2013. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!