Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Revo Uninstaller Pro, hogyan...

Revo Uninstaller Pro, hogyan használjam?

Figyelt kérdés

Lenne egy játék, amit nem tudok kitörölni Vezérlőpultban, a saját uninstallja pedig nem törölte ki az egészet, így a játékot nem tudom újra feltelepíteni,mert mert úgy érzékeli,hogy fent van. Revo Uninstaller Pro megnyitásával lefutattam, talált több fájlt is, ezt letörölhetem mind? Nem tesz kárt a gépembe? Csak a játékhoz tartozó fájlokat törli?

Ezeket mind törölhetem? Itt van két kép:

[link]


[link]



2013. máj. 11. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Adtak hozzá leírást, a dobozban van...

vagy igényelheted a gyártótól PDF formában.

2013. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, nem mondod?! Máris írok nekik! Ezt el is felejtettem! Még jó,hogy felhívtad rá a figyelmem! ...............................................
2013. máj. 11. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, általában ha fizetek egy pro szoftverért, amihez jár support, akkor azt érdemes használni is, vagy szerinted poénból adják? Iq....
2013. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az iq szintet nem akartam már felhozni, de ha te megtetted.... jártas vagy torrent oldalakon? Mert szerintem nem. Ott nem sűrűn csatolnak hozzá ilyesfajta PDF fájlt.....

De zárjuk le,mert nem ilyen segítséget kértem. Ha nem tudsz segíteni, csak akadékoskodni kérlek ne írjál ide.

2013. máj. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!