Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kapersky és nod mehet egymás...

Kapersky és nod mehet egymás mellett, vagy összeakaszkodnak?

Figyelt kérdés
Jártam már így, csak nem tudom melyik két vírusirtó volt amelyik nem szívlelte egymást. Ekkor csak csökkentett módban tudtam az egyiket törölni.
2009. szept. 30. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, egymást fogják blokkolni, a végén lefagy a géped. Vagy-vagy, válaszd ki, neked melyik a jobb. Egy tűzfal, egy kémprogram irtó, egy vírusirtó kell.
2009. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Fent van a nod32, a spyware terminator /amit csak időnként indítok el , mert lelassítja a gépet/ a glary utilities és a windows tűzfala. Csak gondoltam megnézem Kaperskyvel is a gépet.

A nodot ki tudom úgy kapcsolni, hogy ne induljon el automatikusan amíg a Kapersky "dolgozik"?

2009. szept. 30. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nincs bekapcsolva, akkor is érzékeli ám, h másik antivírust telepítesz mellé.

kapcsold ki a nodot és csinálj a kaspersky weboldalán egy online víruskeresést, ha úgy talál vmit, töröld a nodot, szedd le a kasperskyt és nyírd ki a dögöt.

2009. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2009. szept. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!