Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a Diablo...

Jocika147 kérdése:

Mi lehet a probléma a Diablo 3-al?

Figyelt kérdés

Szaisztok!


A Diablo 3-at szeretném feltelepíteni, amikor rámegyek hogy installálja, bejön a telepítési fázis, viszont el sem indul, a következő hibát írja ki:


An unexpected error has occurred while trying to install.

Please try again or contact Customer Support.


Fogalmam sincs mi lehet a baj, már nézegettem neten megoldások után, de nem találtam értelmes megoldást, reméltem itt van aki segít.

Segítségeteket megköszönném!


2013. máj. 10. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A blizzard oldaláról töltötted a telepítőt vagy a dvd-n lévőt próbálod? Ha a dvd-ről akkor inkább töltsd le a blizzardtól és próbáld meg újra.
2013. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a lemez nem eredeti, hanem torrentoldalról szedtem le
2013. máj. 10. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ne csodálkozz
2013. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Akkor azzal nem is fog működni, hidd el én sem veszek meg semmilyen játékot amit nem muszáj de a diablo azok közzé tartozik amiket megveszek és nem csak azért mert nem tudom leszedni sehonnan, hanem mert nem is akarom, ez az egyetlen játék amit megveszek (eddig az összes része megvan) mert ezzel is támogatom a további részek fejlesztését!

Visszatérve a kérdéshez, mivel ez a játék mind1 milyen módban indítod el, a blizzard szerverein keresztül fut, ne várd hogy te majd egy tört game el feljutt azokra a szerókra=tört játékkal nem tudsz játszani=ha nagyon akarsz játszani megveszed az eredetit

2013. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!