Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik linux distro működik...

Melyik linux distro működik jól az Nvidia FX5500 (agp8x 256mb,128 bit) videókártyával?

Figyelt kérdés

Van egy őskövület régi számítógépem, XP-re már megszűnt a támogatás, azóta nem tudom használni semmire. A linux jó megoldás lenne de a videókártya drivert fogalmam sincs hogyan telepítsem fel, ahány oldalon leírják, annyi féle képpen magyarázzák és linuxban nem vagyok egy géniusz. Tehát az érdekelne, hogy valaki tud-e mondani nekem egy olyan linux distro-t amelyik gond nélkül telepíti a linken szereplő drivert? [link] Alternatív megoldások is érdekelnek de csak linux OS. semmi más!

Köszönöm



2013. máj. 6. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Linux mint, apt-get install nvidia-current
2013. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Butaságot ne írjunk...

"A Windows XP SP3 rendszer támogatása 2014. április 8-án lejár."

[link]

Még jó 1 évet nyomhatsz vele...

2013. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazad van, az SP2-nek szűnt meg a támogatottsága...

Az első hozzászólónak is köszönöm a tanácsot, megpróbáltam de csak a standrard drivert rakja fel, ezen az oldalon van egy leírás de a másdodik résznél elakadok [link]

2013. máj. 7. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!