Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indulnak el a...

Miért nem indulnak el a játékok WIN7-en?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a WIN7-et egy régi gépre. (2.8 Ghz CPU, 1 Gb ram, 96 MB integrált videokártya) Nem indul el semmilyen játék, a GTA SA-t próbáltam és a Sims 2-t. A GTA semmit sem csinál, rákattintok és semmi. Ha többször rákattintok, akkor kiírja, hogy leállt. A Sims-nél meg Direct9x-et kér, felraktam, de nem jó. Mi a megoldás? A kompatibilitással nem megy. A videókártya drivere elvileg fent van, azt írja a WIN7. (szabványos VGA) A kivehető videókártyával nem indult el a gép, ezért azt kivettem.

2013. máj. 6. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs driver fent a vga-hoz!

Sims 2 + 1gb ram + Win 7 = Nem fog valami fényesen futni + ugye hozzájön az integrált vga ami a prociból és a hozzácsapott ram-ból zabált memóból kiindulva talán egy Extreme Graphics 2 lehet! Azon nem fog futni a sims2


A san andreas is csak kompromisszumokkal!


Erre a gépre win XP azzal hasítani fog!

2013. máj. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mysticista ***** válasza:
96 mb integralt vga??? azzal nem játszol :)
2013. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond. Eddig ment, de most el se indul. Semmi se.
2013. máj. 8. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Driver van mindenhez telepítve? és mi az hogy a kivehető kártyával nem indult a gép? windows-ban volt a hiba? milyen a vga?
2013. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!