Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a Crysis 3 mit tegyek?

Agent47 kérdése:

Nem indul a Crysis 3 mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám: letöltöttem a RELOADED változatot, és felraktam. A telepítési instrukcióknál azt írja, hogy blokkoljam a tűzfallal, de nem tettem meg, ezért nem indult el. Leszedtem a gépről újra felraktem, de nem indul el, pedig kikapcsoltam az internetet. Tudom ,hogy nálam van valami baj, mert ugyanezt már felrektem másik gépre és ott kikpcsoltam elsőre a netet és elindult. Nekem viszont most már sehogysem indul el. Mit csináljak?



2013. máj. 5. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj be az C:\Users\(ide a felhasználóneved)\AppData\Local mappába, töröld ki az EA Games nevű mappát, aztán írd át a géped nevét (Vezérlőpult > Rendszer > Speciális rendszerbeállítások) a leírást és a full nevet is. Aztán reboot, indítsd el, megint töröld ki az EA Games mappát, aztán indítsd el és menni fog.

Eskü, én így csináltam meg. (olvastam angol fórumokon)

2013. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2013. máj. 5. 16:43
 3/5 A kérdező kommentje:
érdekes, nekem nincs is itt EA Games mappa
2013. máj. 5. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, C:\ProgramData.

Elfelejtettem már.

Egyébként gyönyörű játék. :)

2013. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zo4 válasza:
ho lehet leszedni ahol nem vírusos mert le szedtem 5 öt és mind irusos volt tudnátok segíteni?
2013. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!