Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnám letölteni a...

Honnan tudnám letölteni a Nero Photosnap viewer programot?

Figyelt kérdés
Eddig avval nyitottam meg a képeket, mert úgy szerkeszteni tudtam őket, most meg azt írja ki, hogy azzal a programmal nem lehet megnyitni. De másik program megnyitja őket. Honnan tudnám letölteni magyarul?
2009. szept. 27. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a Néró része. Ha nem szedted le a Nérót, akkor ott van az még. Próbáld társítani hozzá a képeket. Telepítettél valami más képnézőt?
2009. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem telepítettem most más képnézőt, de van a gépen, és most úgy állítottam be, hogy avval nyissa meg a képeket. A Nero-t ma nem is használtam. A képeket nézegettem, amit fényképezőről raktam rá, és egyszer csak azt írta ki, hogy nem tudja megnyitni. Megpróbáltam másik mappákat is megnyitni vele, de egy képet sem nyit meg.


A Nero-ban hol találom meg?

2009. szept. 27. 20:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, a nero-n rajta van, de nem látja a képeket, csak a mappákat...
2009. szept. 27. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Társítást állítsd be, hogy mindig a NPV-vel nyissa meg az ilyen fájlokat.

Ha nem sikerül mégsem, Néró eltávolítás újratelepítés segíthet. Melyik a másik képnézegetőd?

2009. szept. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Windows kép és faxmegjelenítő, Paint, és Microsoft Office Picture Manager progikkal tudom még megnyitni.
2009. szept. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!