Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DC++-ban hogy tudok HUB-ra...

DC++-ban hogy tudok HUB-ra csatizni?

Figyelt kérdés

Tudom, régi, elavult fájlcserélő, de szükségem lenne néhány dokumentumra ami valószínűleg DC-n megtalálható, máshol nem nagyon. A lényeg, hogy megvan egy adott hub címe. pl: balkan.no-ip.info:411

Kérdésem, hogy milyen formában kell megadni a címét amikor kedvenchez akarom adni és csatlakozni rá? próbáltam a cdhub://domain:port-ot de az nem jött be

[21:10] *** Kapcsolódás a következőhöz: dchub://balkan.no-ip.info:411...

[21:10] *** A kért cím nem érvényes a hozzá tartozó környezetben.

Nem egy HUBbal próbálkoztam, és csak nagyon kevésre tudtam csatlakozni. Aktív vagyok... HUBLISTÁN lévő hubokra gond nélkül csatlakozom. Köszi


2009. szept. 25. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én külön hub-hoz csak listából csatlakoztam, ahonnan auton megnyitotta a klienst.(nálam strongdc) Pl [link] Egyébként miért gondolod elavultnak? Sok dolgot csak innen tudtam megszerezni, vagy az eMule-ról. Talán megtalálod ezt a balkánt...
2009. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hali.

Nem én találom elavultnak, csak a torrent korában sokak szerint már lejárt az ideje...

Van egy txt fájlom jópár hub-bal. Ezekhez szeretnék csatlakozni, mert mindegyik egy adott régióra van összpontosítva: balkán, bosznia, horvátország, stb...

Ha esetleg lenne rá módszer, hogy a txt-t beimportáljam a kedvenc HUBokhoz, az jó lenne, mert nem kellene egyesével kimásolni őket a listából

2009. szept. 26. 16:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!