Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell busz berakni a...

Bbnc223 kérdése:

Hogyan kell busz berakni a OMSI bus simulátorba?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy gyönyörű Ikaruszt és nem tudom hogyan kell a játékba berakni.Ha valaki tudna segíteni nagyon meg köszönném.

#omsi buszok berakása #busz berakása omsibe
2013. ápr. 21. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

A letöltött busz mappájának a neve: pl "IKARUS"

azt a mappát szépen bemásolod ide:

alapesetben: C:\\Program Files\m-r-software és ott találsz egy olyan mappát, hogy Vehicle. Abba a mappába belemásolod az IKARUS buszodat.


UI: Ahhoz, hogy tudjál vele járatot vinni, mindenféle képen másold ki az alap MAN SD200/202-ből a .hof fájlokat és azt is másold be a buszod mappájába.


Remélem érthető volt. :)


Am megkérdezhetném, hogy milyen fajta IKARUS?

2013. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi és 206os
2013. ápr. 23. 19:08
 3/9 A kérdező kommentje:
és hogy kell megnyitni a buszt
2013. ápr. 23. 19:09
 4/9 A kérdező kommentje:
260as bocsi
2013. ápr. 23. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha beléptél a játékba és betöltött a pálya, akkor nyomsz egy ALT-gombot majd a "NEW" fülre katt.. ott kifog adni egy ablakot, ahol kilehet választani a buszt, típusát, színét stb.
2013. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségedet jól jött
2013. ápr. 24. 20:26
 7/9 anonim válasza:
Én azt se tudom hogy honnan lehet ikarus buszt letölteni és hogy hogy lehet vele játszani :D
2014. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ikarus busz letöltése


[link]


[link]

2015. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 vassmilan válasza:
Hello.Tudna valaki egy olyan linket dobni ami bisztos hogy müködik én nem az omsi2 es buszokat ad be.Elöre is köszi a választ
2018. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!