Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendeltem minecraft szervert...

Rendeltem minecraft szervert és nem tudom hogyan lehet átállítani tekkitre, valaki megtudná mondani?

Figyelt kérdés
hfg-ről rendeltem

2013. ápr. 20. 20:31
 1/2 uno20001 ***** válasza:
Szerintem sehogy... De ha mégis ne kővezzetek meg.
2013. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Br3nor ***** válasza:

Ez attól függ, hogy a hostingod, milyen módon oldotta meg a minecraftos részlegét. Van ahol a webadminba kiválasztod, hogy milyen tipus legyen és ott adják hozzá, de vannak olyan cégek is akiknél neked kell a szerverfájlokat feltenni, ha modolt mc-t akarsz futtatni.


Egyébként sokkal jobban járnál, ha nem tekkitet hanem FTB-t futtatnál. Tekkittel ellentétben ez nem lopott cucc és a modderek direkte az FTB modpackpack-okra kompatibilisen fejlesztik már a modokat. Ráadásul olyan modokkal is találkozhatsz pl Ultimate-ben amiről a tekkitben még csak nem is hallottál ;)

Példának okáért akár saját spawnert is craftolhatsz ha éppen úgy tartja a kedved:

http://www.youtube.com/watch?v=B91cQrRdwj0&feature=share&lis..

2013. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!