Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a Baj az MSN- el?

Mi lehet a Baj az MSN- el?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy, ha letöltök egy akármilyen verziót akkor és feltelepítem, utána be akarok jelentkezni akkor nem enged bejelentkezni, hanem kiírja, hogy a legujabb versió telepítése és van 2 választásom: igen vagy nem, ha arra megyek, hogy igen akkor letölt egy nem tudom micsodát és kíírja, hogy men futtatható meg ilyenek. ha meg arra megyek, hogy nem akkor eltűnik és nem jelentkezik be. Mit csináljak??
2009. szept. 24. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja, pedig már letöltöttem egy teljesen másik verziót is és mégsem engedi, szóval részemről passzolok.
2009. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Microsoft beismerte, hogy ők voltak hanyagok. Nem vigazs, majd kijavitják (mikor? ki tudja).
2009. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!