Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék ajánlások? (bővebben lent)

Xeann kérdése:

Játék ajánlások? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Olyan játékokra lennék kíváncsi amelyek nektek kifejezetten vagy az átlagnál jobban tetszettek, bár milyen kategóriában. :) (Jobban tetszés alatt a minőségére gondolok, nem olyanokra mint pl. az RPCJS-es Mesterlövész!)

2013. ápr. 17. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Mass Effect trilógia

Maffia 1-2

Duke Nukem (a klasszikus nem a forever)

Warhammer 40k

Titan Quest (sima + Immortal Throne)

Hellgate London

Far Cry 3

GTA San Andreas

Borderlands

Darksiders

hirtelen ennyi jutott eszembe

2013. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jazz jackrabbit 2,Re-Volt,Heroes 3,Heroes 4,Gta San Andreas,Call of Duty 2,Need for speed Carbon,Team Fortress 2,Battlefield Heroes,MineCraft,Battlefield 3,League of Legends

Nagyjából ennyi jutott eszembe van közöttük egész régi játék is amit biztosan tudok szeretem a 'képregény' szerű grafikával megvalósított játékokat :)

2013. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :) Örülök hogy ilyen régi cím is mint pl. a Jazz Jackrabbit 2 is elhangzott. :D
2013. máj. 11. 19:40
 4/5 anonim válasza:
Crysis trilógia(abból is inkább a három), Alien vs. Predator 3, Assassin's Creed 3, Mass effect trilógia, Sniper elite V2, Sniper Ghost Warrior. Ha szereted a jó történettel és mondanivalóval rendelkező játékokat, akkor nagyon ajánlom: Metro 2033, Metro last light.
2013. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16:27 vagyok, ezeket kihagytam: Dishonored, Zoo 1-3
2013. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!