Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha az új gépemen...

Mit tegyek, ha az új gépemen ami win 7 64 bites, nem futnak a régi gépen menő játékok, ami xp 32 bit volt?

Figyelt kérdés
És az új gépemre nem lehet XP-t telepíteni. De fura, mert kb a fele xp-s játék megy, de a fele nem. Ez miért van? Most mit tegyek?
2013. ápr. 14. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb klikk -> tulajdonságok -> kompatibilitás -> és átállítód XP-re. Most csak ez jutott eszembe, ami talán orvosolhatja
2013. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet xp-t telepíteni csak valamit rosszul csinálsz. Az hogy nem megy a win7-en a régebbi xp-s játékok némelyike, az ellen csak ritkán lehet tenni. Próbáld meg más crack-el, frissíteni, stb. nekem pl a kotor, és a gta sa tökéletesen megy win7-en. Másnál az égvilágon nem tudtam megcsinálni hogy fusson a gta.
2013. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kompatibilitás variálása pl xp-re nem oldja meg a problémát.

Adjatok tippet NSF Most Wanted 1.,Carbon,Deus Ex-Invisible War játékokhoz cracket ami megoldja a problémát. Köszönöm.

2013. ápr. 14. 15:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam cracket, patchet letölteni, de nem jó, meg vírusosak.
2013. ápr. 14. 15:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyik a Deus játék megy,kompatibilitást változtattam XP-re 2-es-re és elindult :)De az előbb nem ment. De pl a Most Wantednél nem jön be az a file, ami u.n.mount file, amivel el kell indítani..
2013. ápr. 14. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg virtuális gépen futtatni az XP-t!
2013. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!