Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windovs való egy...

Milyen Windovs való egy illjen számítógéphez 800 MHz processzor 128 MB RAM?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 17:03
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Mondjuk ilyen gépben alsó hangon 512MB ramnak illenék lennie, XP megjelenésétől fogva meg 1GB-nak. Erre így kb. semmilyen. A W98 elmegyeget, de azon régi dolgok futnak csak. XP még 4x ennyi rammal is szenvedne. Esetleg Windows 2000.
2013. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

XP-nél régebbit nem érdemes rátenni, mert még böngészőt se fogsz hozzá találni. XP-t ráteheted, működni fog, de elég lassú lesz.


Talán érdemes lenne valami linuxot rakni rá.

2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Win XP megjelenésekor 256MB-t ajánlottak mellé legalább (2001). Én egy rövid ideig használtam 128MB-tal is, de kibővítettem +256MB-tal és így 384MB-tal használtam vagy 2 évig. 2004 végén bővítettem 1GB-ra a memóriát, főként a játékok miatt. Manapság az internetezéshez is kell viszonylag sok memória, így a kérdésben szereplő géphez XP-t ajánlanék legalább 512MB RAM-mal (ha lehet akkor ennél többel).
2013. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!