Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi hely kell a Win7nek a...

Mennyi hely kell a Win7nek a C:\-re hogy rendesen tudjon működni?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi hely kell a Windowsnak, hogy rendesen, akadás nélkül tudjon működni.

A programokat egy másik partícióra akarom majd rakni.

Ja, és :-Windows 7 Home Premium.

Előre is köszönöm :D



2013. ápr. 7. 12:35
 1/6 Emberek ***** válasza:
100%
én 60 gigát adtam neki, és még egyenlőre elég. de szerintem legalább 80 kellene neki, hogy 1 évig bírja újrahúzás nélkül
2013. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak 30 gigát adtam neki, és már évek óta normálisan megy, még van is több mint 4 GB hely a C:-n. Igaz, minden mást a D:-n tárolok.
2013. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20 gigán is fut, már az ultimat is, amennyiban ügyelsz arra, hogy a dokumentumaidat, illetve azokat a programokat, telepitesi helyet te magad is megadhatod, más particióra teszed. (ez mindenkepp előnyös az adatvesztes veszelyenek csökkenese erdekeben, illetve egy esetleges újratelepites után ezeke a szoftvereket nem kell újra külön feltenni, eleg, ha egy parancsikont hozol letre az asztalon, ha szükseget erzed)
2013. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ultimate, bocs
2013. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg valaki meg tudná azt mondani, hogy, hogyan tudom azt megcsinálni pl, hogy az Asztal a D:\ meghajtón legyen? mert azt szeretném ha a windiws, de csak az legyen egy olyan partíción amit ha akarok akkor adatvesztés nélkül újra tudjam telepíteni.
2013. ápr. 7. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Miert az asztalon akarod tárolni az adataidat? Amit elmentsz a D re mindennek könnyen letrehozható parancsikonja az asztalon, hogy onnan elerd!
2013. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!