Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims3-ban hogyan kell egy...

Sims3-ban hogyan kell egy városon belül több családot létre hozni SOS?

Figyelt kérdés
Régen tudtam amikor játszottam vele többet, de mostmár elfelejtettem... Csinálok egy embert, vagy egy családot és el is tudom helyezni egy házban, de több embert ha beköltöztetek más házakba, nem tudok belépni a játékmódba, csak amit legelőször csináltam családhoz.. Tudom, hogy van egy olyan opció, amivel ezt meg lehet oldani, de segítsetek hogyan csináljam!
2013. ápr. 4. 19:09
 1/1 anonim válasza:

Szóval mikor a másik családot beköltözteted egy másik házba,akkor utána katt a házra,ahova beköltöztetted a simjeid,és akkor megnyílik egy ablak,(családkép,nehézségi szint,telek információi,pl 40x40-es telek..stb.)és akkor ott az ablak alján találhatóak olyan opciók,hogy:Kiűrítés,Összevonás ezzel..,Háztartás szétválasztása,Váltás erre a családra.Az utóbbira rákattintasz és ennyi.Ha jól tudom,akkor ezután azt írja ki,hogy Feldolgozás,és már játszhatsz is evvel a családdal.Ha az előzővel szeretnél játszani,akkor szintén ezt megismétled..Város szerkesztő,katt a játszandó családházra..Váltás erre a családra.

Remélem segítettem,és hogy ezt kérted. :)

2013. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!