Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyenre állítsam be a Call...

Milyenre állítsam be a Call of Duty 2-t, hogy jól fusson?

Figyelt kérdés
A gépem paraméterei jók de elrontottam a beállításokat. Le tudnátok írni, hogy mit érdemes beállítani az élvezhetőség kedvéért?
2013. márc. 26. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Gép adatai nélkül nem lehet.


Én most mondhatok neked egy 1440x900 Medium-ot, de lehet hogy nincs meg hozzá a VGA-d.


Szóval ez zsákbamacska. Ha meg nem jó akkor meg mi vagyunk a hibásak-> Légyszi írd le hogy milyen cuccaid vannak :)

2013. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet felnyomtad az élsimítást. Régi gépeket megfekteti.
2013. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az az élsimítás? Hogy van az angolul?
2013. márc. 27. 07:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Az élsimítás angol megfelelője, az antialiasing. Nézd meg,hogy milyen directx módba van állítva a játék. Ha nagyon nem bírja a géped, akkor vedd le directx7-re,ha mondjuk autora van rakva. Vagy a másik lehetőség,hogy a grafikus beállításokat defaultra rakod, és beállítgatod magadnak olyanra, amilyenre te szeretnéd.. Mivel,ahogy az előttem szólok írták,a géped adatai nélkül, mi sem tudunk mondani semmi használhatót.
2013. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2.5 Gb RAM , intel dual core 1,8 Ghz , VGA: Express Intel Chipset Family 256 Mb
2013. ápr. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!