Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Merjek Linuxos laptopot...

Merjek Linuxos laptopot venni? Tényleg no garancia, ha leszedem róla?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy klassz kis notebookot, azzal nincs gond, és elég olcsón adják most, de Linux van rajta, amihez nem értek, még nem is láttam Linuxos gépet...állítólag a garancia elveszik róla, ha másik oprendszert teszek rá. (Acer, Tescoban venném)
2009. szept. 18. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a következőképp csináld:

-megveszed a gépet

-linux le, win fel

-ha valami gond van a géppel akkor a vinyót leformázod (mindent leszedsz róla), és úgy viszed szervizbe. Sztem nem kell értened a linux újratelepítéséhez...

2009. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha csinálsz egy imidzset a vinyóról, elrakod valahova, és csak visszatolod ha gariba akarod vinni. Amúgy meg nem hiszem, hogy szoftverhez kötnék a hardveres garanciát.
2009. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd meg a gépet, és az első válaszoló ellentettjét ajánlom.


Linux marad,

Windóz elfelejt.


Mert sokkal jobban jársz, nem fogják a vírusok tönkretenni a géped 1 hónap után.

2009. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó meg vicces. Akinek a windowsa tele van vírussal, az kezdő számítógépes, és nem ért hozzá. Hogy fog így _igazi_ linuxot használni? Mert az ilyen csili-vili ubuntu meg suse kb olyan szinten vannak a linuxság terén mint a windows, csak nehezebb wifikártya drivert találni...
2009. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom aki igazi "user", az Linuxot használ.


Nekem fenn van a Windows 7 is korlátozott jogokkal, ha játszani akarok azt használom, de általában az Ubuntu pörög

2010. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Muahaha, igazi linuxos UBUNTUVAL. Ha beszélgetnél hozzáértőkkel, körberöhögnének. Élvezd a butított Windowsod.
2010. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!