Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy alkalmazást keresek...

Egy alkalmazást keresek androidra. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Egy olyan appra lenne szükségem, amellyel bluetooton keresztül, mikrofonos fülhallgatóval tudok beszélni egy másik emberrel.

Ha tudtok, írjatok lécci linket is, nevet is.

Előre is kösz.



2013. márc. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát egy bluetooth headset-et akarsz a telefonodhoz csatlakoztatni? Ezt alapból tudja a telefon, csak párosítani kell a headset-tel.
2013. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hulioboy ***** válasza:
Ha a telefonodban nincs bluetooth akkor sajna ezt buktad, ha tudja akkor alapból benne van, csak párosíteni kell az eszközt. Ilyen app-ot nem találsz szerintem
2013. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sony Xperia Tipo-m van, van benne bluetooth, és van hozzá egy egyszerű mikrofonos headset. Leírnátok hogy hogyan kell párosítani vagy mi...

De szerintem ugy nem fogok tudni bluetooton keresztül beszélni valaki mással. Van olyan alkalmazás, hogy bluetooton keresztül csetelünk, na en vmi ilyesmire gondoltam, csak mikrofonos headszettel beszélnénk egymással

2013. márc. 25. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen app, mert fölösleges. A bluetooth nagyon kis hatótávolságú ahhoz, hogy beszélgessetek egymással. Amúgy nekem a telefonom nem kezeli a mikrofonos fülhallgatót, valamiért a mikrofon nem megy vele.


De ha van Wi-Fi, akkor használjatok Skype-ot vagy Viber-t. Ugyanaz, csak netes.

2013. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!