Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy a Sims3...

FeketeTuz kérdése:

Miért van az, hogy a Sims3 egy idő után bezáródik azzal a hiba üzenettel hogy: A The Sims 3 működése leállt?

Figyelt kérdés
Win7 van a gépemen, és a Sims3 alapjáték, a világ körül, és a házikedvenc van feltelepítve. Amikor csak az alapjáték volt meg akkor semmi baja nem volt, órákat hagyhattam bekapcsolva is akár, és mikor vissza tértem a játékhoz akkor sem kapcsolt ki. Most hogy megvan a Házikedvenc van úgy hogy fél óra, vagy kb 1 óra elteltével kilép a játék. De már előfordult az is hogy pl 2 óra játék után fogta magát és kilépett, és mentés nélkül elveszett minden amit addig csináltam. Kezd borzasztóan idegesíteni, és szeretném megtalálni erre a megoldást. Ezért kérem a segítségetek. :/

2013. márc. 23. 16:06
 1/3 anonim válasza:
túlmelegedett a géped...
2014. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Nekem is ez lenne a problémám, csak nekem kb 2 perc játék után csinálja ezt, és amikor az indítópanelt megnyitom akkor azt írja ki : színtaktikai hiba, folytatja a futtatást? -ilyenkor persze az igen-re megyek.....

Vagyis sikerült megoldani a problémát?

Ha igen leírnád hogy...?

2015. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szi nekem is van ilyen elég gyakran, h. kb 2 óra után kilép magától, a legújabbna megnyitom az indítópanelt rámegyek a játékra és efgyszerűen nem tölti be a játékot.... nem tudom miért lenne valakinek ötlete mért nem tudok játszani az előre a jövőbe kiegészítővel ? ráadásul eredeti. fennt van pár kiegészítő többek közt az öszes, csak némelyik nem eredeti.

Tudna valaki segtíteni mért van ez ?

2015. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!