Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb autós, vagy...

Melyik a legjobb autós, vagy fps játék?

Figyelt kérdés
Este ráfogok érni játszani,úgyhogy olyan játék kellene,ami nagyon letud kötni. főként fps féle játékok. :)
2013. márc. 23. 13:27
 1/4 anonim válasza:
Ha leírnád a géped teljesítményének adatait!!, Attol függ milyen játékot szeretnél. Pl:. ami nekem nagyon tetszik autos jatekbol az a uj Need For Speed Most Wanted, de akciobol most éppen a Call Of Duty Modern Warfare 3-at játszom és a Hitman Absolutiont. 9rd le a géped S aszerint konnyeb!!
2013. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát... két magos e5300 2,6 ghz processzor 800mhz fsb 2gb ddr 2 ram és egy azt hiszem 4760 as 512 ddr3 as videokártya pcie természetesen. :) ne ehhez kéne. :)
2013. márc. 24. 02:12
 3/4 anonim válasza:
Huhh hat akkor a fent említettek nem igazán fognak menni a gépeden, hát akkor valami olyasmi kéne neked mint a oregebb NFS Most Wanted, vagy a Back Ops 2
2013. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az új Need For Speed Most Wanted-et felne tedd!!

Az egy hulladék játék,és nem csak én állítom ezt.

Az előző kommentelőnek valami erős ízlésficama lehetett.

Viszont eddig nekem is a COD Mw3 a kedvenc FPS játékom.

2013. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!