Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Microsoft terméket...

Milyen Microsoft terméket kell venni egy small business hálózatba (FPP, OEM stb. )?

Figyelt kérdés

Van egy irodám ahol elenyesző mennyiségben vanak gépek de a cég számára ez a telephely így félünk a NAV tól.

Beszéltem egykét emberrel már de mindegyik mást mondott csak azt nem amit olvastam...

7 gép re kell: Microsoft Windows 7 hun 32 bit, Microsoft office 2007 (tudom nem kapható), 7 db valami vírus ölő féleség (codomo).

A kérdés az lenne hogy milyen packban érdmes ezeket megvenni? A külsős emberek az OEM javasolták darab terméként. De ha lecserélem a gépejet elvileg ugrott a rendszer is vele, így csak egy mennyiségi termékulcsot akarok megvásárolni de azt meg semmilyen beszállító oldalán nem találom csak ködösítve.

Kérlek segítsetek hogy milyen csomagot és hol érdemes megvenni...


2013. márc. 23. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt [link] van leírva az összes válasz.

Neked a mennyiségi licenc kell.

Ugyanez az Office csomagnál [link]

2013. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!