Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak nekem volt kötelező...

Csak nekem volt kötelező frissítenem az msn-t vagy ez globális dolog?

Figyelt kérdés
Nekem tökéletes volt a 8.5-ös msn erre valami észkombájn kitalálta hogy mindenki márpedig ezzel az új szemét fossal fog msn-ezni? Nagyon dühítő mert szerintem ez az új hulladék igénytelen s*ar!!!
2009. szept. 16. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett -.-" Énsem szeretem sőt ismerősömnek is kellett akinek nem az új volt és neki meg nem mutatta a partnereket. Úgyhogy szerintem mindenkinek kellett. De nem tudom mi értelme.
2009. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett, ráadásul az új msnt nem bírja a gépem, ezért nekem maradt a netmsn... Meg már láttam angol fórumokon is felvetve ezt a témát, szóval überglobális... De rohadtul kiborító és idegesítő.
2009. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A microsoft így próbálja rátukmálni az emberekre a legújabb szemetét.Mocskos zsidó,kapitalista brigád.
2009. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A férjem gépén kellett tegnap. Én meg a laptopom röhögtünk:) Azon nem kellett, a régi műxik rendesen. Bár azon nekem van valami fekete skines bővítmény (??) is hozzá (nem én csináltam, barátnőm rá).
2009. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!