Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox beállítási kérdések?

Firefox beállítási kérdések?

Figyelt kérdés

1. Be van állítva, hogy a Firefox megnyitásakor az új lapon a Firefox kezdőoldala jelenjen meg. Ez rendben is van. De új lap megnyitásakor a korábban megtekintett oldalak jelennek meg. Hogy tudom beállítani, hogy üres lap jelenjen meg?


2. Azt szeretném, hogy a megnyitott oldalak címei (weblapsor) a címsor alatt legyenek (most fordítva van). Hogy tudnám megcsinálni? (Win7, ha ez számít esetleg.)

Azt találtam, hogy jobbal a weblapsor üres részére kattintva ki kellene kapcsolni a Lapok felül beállítást. Csakhogy nekem ez sehova kattintva nem jön elő.


2013. márc. 17. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1. ezt itt :


[link]

2013. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2. ezt meg itt :


[link]


(írj vissza ,ha valami nem vili)

2013. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a módszer nem az én eszemnek való, de azért a 2-at kipróbáltam, sikerült. :)

Amúgy közben rájöttem az ilyen eccerű, hozzám hasonló öreg, félhülye felhasználóknak való módszerekre is. :)

Köszönöm a segítséget!

2013. márc. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!