Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet, régi,4:3mas...

Hogyan lehet, régi,4:3mas felvételeket 16:9es képarányra optimalizálni ugy, hogy a képminöség azért megmaradjon?

Figyelt kérdés
Tehát hogy ne legyen nyujtott a kép, stb..

2013. márc. 16. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát te azt akarod, hogy egy régebben felvett videóba csak úgy berakjon párezer pixelt a gép? Nem tudom, hogy ezt hogy gondoltad, de ez olyan mint ha egy analóg TV jelet akarnál full HD-ba konvertálni :)
2013. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy a kép torzuljon, akkor max. croppolni tudod (kivágod egy részét a képnek), de azzal elég sokat vesztenél.

Pl. Avidemux-szal így:

http://www.youtube.com/watch?v=I2T8XVvZ2Tk

2013. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sejtettem h nem egyszerü a dolog csak gondoltam rákérdezek :)


Nem videofilmröl van szó, hanem avi-ban letöltött, régebbi F1-es versenyekröl, a 90es évek végéröl. Tehát HD-röl eleve szó sem lehet :) de a TV-m 16-9es. Ilyen arányura akartam alakitani, de ezek szerint Mission Impossible :)

2013. márc. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!