Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok olyan programot,...

Hol találok olyan programot, amellyel egy adott weboldal látogatottságát lehet növelni?

Figyelt kérdés
Arra lenne szükségem, hogy egy oldal, pontosabban egy termék nézettségét növeljem, és így előrébb jussak az adott oldal keresőjében, olyasmi kellene, ami mondjuk 15 másodpercenként kattint helyettem, vagy akár percenként, esetleg közben más ip címet is használ. Köszi.

2013. márc. 14. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Sehol. Ez csalás, egészen biztosan szűrik.
2013. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Így van ezt szűrik. Tegyél fel olyan terméket, ami érdekli az embereket és akkor menni fogsz felfelé a listán.
2013. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Manuálisan szoktam pörgetni egy-egy termék oldalát, egy óra alatt 20-30 nézettséget tudok rajta javítani, de az kevés.
2013. márc. 14. 21:21
 4/17 A kérdező kommentje:
Olyan kellene, h bemásolom az adott linkeket a programba, és ő időközönként megnyitja azokat...
2013. márc. 14. 21:38
 5/17 tabaki ***** válasza:
40%
Miért gondolod, hogy az értékelők elmebetegek? Az ilyesmit igenis figyelik, ha sikerül automatizálnod, csak a saját vesztedet sietteted, ugyanis keményen szankcionálnak, például hátradobással. Ha ezek után az a zseniális ötleted támad, hogy csinálsz kétszázezer honlapot, amelyik mind a tiedre mutató linkekkel van tele (ez is sokat nyom a latban), ne fáradj vele, dettó.
2013. márc. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Bírom mikor nem a kérdésre válaszolnak...

Amúgy Traffic generatornak hívják az ilyen progikat, tegnap találtam is egy jót, de nem tudtam kicsomagolni:

http://www.youtube.com/watch?v=FAblIuPJBwA

2013. márc. 15. 11:18
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem csalás amiről az utolsó beszélt, hanem marketing, fent vagyok facebookon, twitteren és blogom is van az aruimmal kapcsolatban, csak ez kevés nézettséget hoz. De ezt reklámnak hívják.
2013. márc. 15. 13:35
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért nem a kérdésre válaszolunk mert saját magadat szo*atod meg egy ilyennek a használatával (a 99%-a egyébként is generált *.zip, *.exe fájl ami jelszavazott, vagy vírust illetve egyéb kártékony alkalmazást tartalmaz). Attól, hogy forgalmat generálsz, nem lesz nagyobb a bevételed, mert a botnet ami a forgalomgenerátor mögött áll, kurv@ra nem fog tőled vásárolni Kualalumpurból, de még Afrikából sem. Meg kellene végre érteni, hogy az a hasznos reklám ami konvertál, konvertálni pedig a megfelelő célközönséghez eljuttatott jól célzott reklám is kb. max 1%-ban konvertál. Ha el akarod adni a terméked, azt leginkább fizetős hirdetéssel tudod megtenni, már ha ér egyáltalán valamit a termék. A fizetős hirdetések pedig igen jól célozhatóak pl. a Facebookon, nem kell mindenben az ingyen megoldást keresni.
2013. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja és de, CSALÁS! Nem húsvér emberek nézegetik a termékeid lapjait, hanem botnetek, ez nem reklám. A reklám az amiért fizetsz, megjelenik, valakit érdekel, majd rákattint és vásárol. Ez talán rosszabb mint a spam és patkány dolognak tartom.
2013. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na a hülyék kedvéért elmondom még egyszer, olyan program kell, ami forgalmat generál, mivel a keresőkben így előre ugrik a termék, nem pedig a 76. oldalon találom meg, ha rákeresek. Ezen mit nem lehet érteni? A legkeresettebb termékeket rakja előre az adott bolt keresőmotorja. Így nő az esélyem a vásárlásra is.


"Azért nem a kérdésre válaszolunk mert saját magadat szo*atod meg egy ilyennek a használatával"

Mivel manuálisan működik, (csak mindig a gép előtt kell ülni) ezért nem igaz amit mondtál.


"Attól, hogy forgalmat generálsz, nem lesz nagyobb a bevételed"

De okos vagy. Olvasd már el a kérdést.


Csalás: megint hülye vagy, de leírom, h mire értettem, mert nem bírod felfogni, ezt írta valaki:

"Ha ezek után az a zseniális ötleted támad, hogy csinálsz kétszázezer honlapot, amelyik mind a tiedre mutató linkekkel van tele (ez is sokat nyom a latban), ne fáradj vele, dettó." - ez nem csalás, hanem reklám. Keress rá amerikai online marketinggel foglalkozó oldalakon.

2013. márc. 15. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!