Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crysis 3 szaggat HD7870-en,...

Crysis 3 szaggat HD7870-en, miért? Részletek lent

Figyelt kérdés
Elviekben teljesen maximumon (1920x1080, minden részletesség maximum) is kéne lennie 30-40 FPS-nek, de nincs, ráadásul elég furcsa hogy bizonyos helyeken, irányokban össze vissza ugrál az FPS, kisebb részletességek mellett is volt hogy 40-100 között ugrált (zárt térben is!) Szerintem ez valami bug lehet, de mi? (proci megvan hozzá, és a RAM is)

2013. márc. 9. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Full hd-ba max grafikán ne várj többet 40 fps nél. Talán egy 7970 esen jobban menne. De ott is pár fps-el csak.
2013. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ez így túl kevés

ahogy megrendelted/megveted öszes hardver típúsra pontosan kéne vagyis pontos Model nevük


aztán a szoftver környezet pontos kiadásokkal

windows *** ..., driver *** ...

állandóan futó programok: virusirtó *** ... stb...


biztos hardveresen hibátlan lehet a gép?

futatál elenörzö progikat?

höfokokat néztél?

nem lehet hogy valami opcióra nem figyeltél netán driver beálitásoknál és az terheli öszevisza le?

ram meg proci elég hozá ezel aztán ténleg sokat lehet kezdeni...:P

meg 7870 t sem tudni pontosan


és ast sem tudni hogy eredeti játék e

biztos jó e a crack ha nem eredeti


más játék sem úgy megy ahogy kelene?

2013. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben, részletesebb leírás:

proci: AMD FX-6300 3.5Ghz-n használva

VGA: Sapphire 7870 2GB DDR5 11199-19-20G

ram: Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz DDR3

alaplap: Asus M5A97 LE R2.0

op. rendszer: Windows 7 Fatality GX 64 bites

A gép új, annyira hogy tegnap érkezett meg, én rakattam össze, Direct X11 fent van, VGA Driver az, amit a vga mellé adtak, minden lehetséges drivert feltettem.

És jelenleg fent van a gépem még a NFS The Run, Battlefield 3, Crysis 2, és ezeknél abszolút semmilyen probléma nincs. Processzor és VGA hőmérséklete 50-52 körül maximum.

2013. márc. 9. 16:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyik játék sem eredeti, Crysis 3-ból a 3xDVD5-ös Hunter Editiont töltöttem le, vírusírtó nincs fent.
2013. márc. 9. 16:09
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Fatality GX -es win7 sem tetszik nekem hisz buherált windowsokal sok probléma van még azokal is amiket szakértök raknak ösze...


viszont ha cd s drivert használsz gondolom jó régi

azóta már van új driver biztosan szóval AMD honalpjáról szed le ha újab és frítsd hasznos általaban nagyon föleg ha egy nagyobb frisitést is tartalmaz közbe és crysis 3 optimalizálást is


tápegység nem ártot voln de mivel nem igen hiném hogy az probléma így mindegy szerintem


Windows frisités is néha fontos ehez ahoz ez nemtudom miket tartalmazhat és hogy frisithetö...


de AMD FX processzor frissitését windows hoz akár microsoft oldaláról is letöltheted külön ha még nincs fent

akár ez is okozhat gondokat ha nincs fent


én enyi alapján móndó vagyok hogy ha a cd s driver régi nagyon és a legújabbot felteszed akkor minden probléma megoldódik (remélem)

directx 11 van gépen azt nem igen értem

hisz win7 en alapból az van

directx websetup pal lehet microsoft oldaláról az aktuális legfrisebre frisiteni

de egy ideje nem igen adtak ki uj dx eket szerintem...

2013. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, végigmazsolázok mindent. Egyébként már majdnem 1 éve Fatality GX van a laptopom is, és lekopogom, eddig semmi baja nem volt tőle. Egyébként a tápegység Chieftec Smart 600W
2013. márc. 9. 17:15
 7/7 A kérdező kommentje:
VGA driver volt a ludas! :) Köszönöm a segítséget, igen le kellett volna ellenőriznem a drivereket előtte :)
2013. márc. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!