Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiba a windows xp sp3 telepíté...

Hiba a windows xp sp3 telepítésénél! Mit tegyek? (lejjeb )?

Figyelt kérdés
A gépem(ami elég régi)a windows xp sp2-es verziója van.Manuálisan rá akartam tenni az SP3-as verziót.Letöltöttem,majd miután megvolt a letöltés,elindítottam a telepítő fájlt.Azonban azt írta ki,hogy "Setup cannot update your Windows XP files because the language on your system is different from the update language." Értem,hogy mit ír ki,de egyszer már feltettem rá,és akkor működött.

2013. márc. 5. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

szerinte a telepitendo sp3 nyelve nem egyezik meg a gepen levo op.rendszer nyelvevel


es passz nem tudsz mit csinalni

probald leszedni mas forrasbol

2013. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:
Próbáld meg hogy átállítod a területi és nyelvi beállításokat (Vezérlőpult, Területi és nyelvi beállítások)!
2013. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csacsi2 ***** válasza:

Esetleg a teljes telepítési nyelvet átírhatod (egyezen az sp3 nyelvével) a registry-ben (futtatás:regedit)


HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Nls\Language


kulcs:

Default

InstallLanguage


érték:

Magyar: 040e

Angol: En-US: 0409


további nyelvi kódok:

[link]

2013. márc. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!