Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnak ilyen hangot...

Hogyan tudnak ilyen hangot csinalni audacity-vel Ami kb 9. másodpercnél és 20. nál és mikor azt mondja hogy getsuga tenshoo?

Figyelt kérdés

mert valami visszhang lehet sztem de nem igazan tudom megcsinalni mert kell ilyen hang mint ha sohajtanék

legyetek szivesek segiteni nagyon szépen köszönöm elöre is a valaszokat



2013. márc. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Felveszed ahogy sóhajtasz, aztán audicityvel ráteszed az echo effektet és ennyi kb.

A masterelése már inkább macerás audicityben.

2013. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megprobálom este
2013. márc. 5. 05:48
 3/5 A kérdező kommentje:
őőő én olyant szerettem volna hogy hallatszik a rendeshang és suttogásba kisseb visszhang és ugyan ugy a beszéd vagy kicsit eltolt hang legyen a hang én ehez hasonlot szeretnek azt hogyan tudom megcsinalni??
2013. márc. 5. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

"eltolt hang"...Viszhang? Echo, reverb.

Eredeti hang is kell? Tedd be mellé másik track-en az eredeti hangfájlt és ennyi. Csak egy fázisszögben fusson a kettő.

2013. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi siker
2013. márc. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!