Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ezt a Battlefield 2?

Krisz2 kérdése:

Miért írja ezt a Battlefield 2?

Figyelt kérdés
Most vettem eredetiben(újan)felrakom s nem enged fel serokra mert cd key is not valid.Találtam videókat arról hogy regedit meg ott mit tudom én de az a mappa ami kellene az nekem nincs

2013. márc. 4. 18:00
 1/1 anonim válasza:

Az a baj, hogy egy gagyi, az egész céget utálom, bf2-höz anno kb 3 éve kaptam kiegészítőt, ha jól emlékszem az euro force-t, és olyan volt, hogy üres cd-tok, és piciben feltüntetve, hogy amúgy ne ijedj meg ennek nem is kell cd-t tartalmaznia, csak egy link és egy dc key és netről le tudod tölteni. Beírom a linket, SEMMI!!!! Idegesen beírom újra, SEMMI!!!! és ezt így párszor, jó alaposan minden betűre figyelve és semmi!!! Nem, hogy a multit nem tudtam tolni, de még maga a pénzért normálisan, eredetiben, asszem 576-ban megvett játék sem indult el, nem tudom mennyibe kerülhetett (karira kaptam)de akkor is, pénzért megveszek egy üres tokot amibe egy KAMU link van, hogy onnan letölthetem, és hiába eredeti semmit nem ér? Értem én, hogy így könnyebben harcolhatnak a kalózkodások ellen, de ne azok sz0pják már be akik normálisba megveszik a vackukat! Szenvedjen a kalózokkal az EA úgy, h nem rajtunk csattan!

Ja kérdésre válaszolva: Azért írja, mert a gyártócég egy nagy kalap SZ@r!!!

2013. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!