Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-ban : C/ Program...

Windows 8-ban : C/ Program Files/WindowsApps mappából hogyan tudok törölni mappákat, mint pl. Microsoft. Bing Finance stb? Sok helyet foglalnak és nem használom őket semmire.

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 01:48
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

A C/Program Files/ mappából a programok telepítése törlésével töröld ki a programokat, mert zavart okoz a rendszerben, akár össze is omolhat!


Win 8 nem az én asztalom de a Windows Store app -likációkat kellene eltávolítsd:

[link]

2013. márc. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Windows 8 az egy különleges állatfajta ,így természetesen ezekm az alkalmazások nem szerepelnek a vezérlőpult - programok eltávolítása vagy módosítása - listában.

Ha direktben szeretném törölni, akkor azt írja ki, hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Tudom nem írásvédett és ezt akkor írja ki amikor valami használja.Utána néztem a feladatkezelőben de nem jöttem rá, hogy mi lehet az.

2013. márc. 1. 16:04
 3/3 A kérdező kommentje:
OK. Sikerült ! Az előbb elkerülte a figyelmem az általad küldött link. Kicsit fel kellett szívni magam angollal de ment. Köszönöm a segítséget !!!
2013. márc. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!