Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamivel leszedtem a sweetim-...

Valamivel leszedtem a sweetim-et. Olvastam itt szinte az összes hozzászólást, töröltem, nincs a programok között. A mozillánál új lap esetén a sweetim jön be, pedig a google van beállítva. Valaki, kérlek, mondjátok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiegészítői között nincs, átnéztem mindent nem találtam, és kezd az agyamra menni, hogy mit nem csinálok jól? Próbáltam Avg fálj megsemmísítővel, revo val, de nem látja.

2013. febr. 27. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A Program files mappában megkeresed a Mozzilla Firefox-ot !

Abban találsz egy "searchplugins" mappát.

Ezt megnyitva benne találod a firefoxba épült keresőket.

Kitörlöd amelyik neked nem szükséges.

Majd ezután beállítod a kezdőlapot.

2013. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg csináltam, kitöröltem mindet, csak a google-t hagytam, átállítottam a kezdőlapot.

Viszont a kezdőlap jó lett mozillában, de az új lap megnyitásakor még mindíg a sweetim jön fel.

2013. febr. 28. 06:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Beírod a címsorba, hogy about:config -> Majd a listából kikeresed : browser.newtab.url- t.

Megnyitod.

És beírod a kezdőoldal url címét.

2013. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:-) nagyon köszi megvan! :-)
2013. márc. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!