Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp lecserélés? nekem...

Windows xp lecserélés? nekem xp van telepítve windows 7 vagy windows vista-ra cserélném megvalósítható? AMD Athlon (tm) 64X2 Dual Core Processor 6000+ 3. 01 GHz,2, 00GB RAM

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen elég erős gép
2013. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább a win 7-et válaszd. bár nekem a Vista is bejött de azért voltak vele bajok.
2013. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Win 7 x86, ha nem tervezel memória bővítést.
2013. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a windows 8 at ajánlom inkább :) De mindegyik futna rajta :D
2013. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ
2013. febr. 24. 19:32
 6/10 A kérdező kommentje:

Szóval azt mondjátok hogy nem lenne lassú a gépemen a win 7.

Félreértés ne essék játékra használnám.

2013. febr. 24. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
2GB ram már elég a win7-nek, mehet rá nyugodtan. Vista-t ne az nagyon vacak, win8-at meg majd csak az első service pack után, addigra hátha rájönnek, hogy a Metro felület használhatatlan asztali gépen.
2013. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen gépem van, x64 win7-el futtatom immáron több mint 3 éve. sebessége szerintem nem lassabb az xp-nél, de a vista-nál mérföldekkel gyorsabb. Azt a vista szériát nagyon elsceszte a microsoft..
2013. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem vistam van és mennnek rajt a játékok és persze nem mindegy azse ki és hogyan telepiti fel a windowst és a drivereket mert volt amikor nekem se müködöt a játékokból pár darab más újratelepitete több pénzért most müködik,bár lehet a legujabb játékok win7 re vannak legyártva nemtudom, a dobozán rajt van a játéknak és ahol letöltöd milyen oprendszerre gyártoták az adott játékot.
2013. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bernáth Viktor válasza:

Helló szerintem tutira a vistat rakd fel, nekem volt már sok oprendszerrel dolgom, és szerintem a vista a nyerő. Csak azon gondolkozz el, hogy mennyi idő telt el a vista és a win 7 között. én legalábbis elgondolkodnék rajta :) A vistára mennyi időt kellet várni hogy kijöjjön, és ahogy kijött, rá szinte pár hónapra kijött a win 7-is. Tehát én elgondolkodnék rajta hogy melyiket dobták csak úgy össze.

Szerintem a Win7 egy nagy kalap szar. A vistához már kijött a 2 db fontos javítási csomag, amit ha felteszel mellé, első osztályos kis gépet kapol cserébe :D

2013. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!