Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program ami...

Létezik olyan program ami kiiktatja a számítógép lassúságát okozó felesleges programokat vagy háttérfolyamatokat?

Figyelt kérdés
Decemberben vettem egy ASUS laptopot és azóta a redszer néha nagyon belassul. Van CCleaner a gépen de úgy látom kevés.. laptop adatai: 4GB ram, 2.3-as proci, 500GB hely és 1 GB Radeon videókártya.
2013. febr. 24. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jv16 PowerTools 2013
2013. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

regedit.exe

Kevésbé hozzáértőknek msconfig.exe

Mindkettő alapból benne van a Windows-ban.

2013. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Easy Cleaner. nekem ez van és teljessen megvagyok elégedve !
2013. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

11:51 a program teljes mértékben lefagyasztotta a gépem.. nem tudom mit tegyek, próbálom kimenteni a laptopomról adathordozókra a képeimet és mentéseimet...

kár volt hozzányúlni :(

A program olyan szoftvert törölt ami nélkülözhetetlen a rendszer megfelelő működéséhez és ötletem sincs melyik lehetett a törölt program

2013. febr. 24. 14:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok törölt fájlokat visszaállítani? Ez az adatmásolás nem tart sehol iszonyat lassú... :/ valaki help
2013. febr. 24. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:

Biztos törölt valami rendszerfájlt. Mondtam, hogy msconfig.exe (Automatikus indítás fül).

Úgysem fogod tudni visszaállítani az összes rendszerfájlt. Ez Windows reinstall lesz.

Hát szorry. Az első hozzászóló helyett is...

2013. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rendszer-visszaállítás, a jv16 PowerTools program futtatásának időpontja elé....


(de a jv16 PowerTools-ban is van, visszaállító modul!, azt is használhatod...!!)

egyébként, minden takarító programot javasolt azzal indítani, a beállításokban bejelölni, hogy mit és hogyan, (mennyire mélyen!) "takarítson".

2013. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Feltöltöttem egy videót is a hibáról. A gép folyamatosan újraindul a sikertelen javítás miatt. Egy kép a hiba konkrét nevéről:

[link]

2013. febr. 25. 17:47
 9/11 A kérdező kommentje:
2013. febr. 25. 17:48
 10/11 anonim ***** válasza:

a jv16 PowerTools is felajánlja az első futtatásakor, egy teljes regedit mentést Na, ezt a mentést állítsd vissza, pl. WIN. csökkentett módban!


(a Microsoft által Nº1 helyen javasolt rendszerkarbantartó, és szerintem is, a legjobb!

[link]

2013. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!