Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 hang, hogy állítom...

Windows 7 hang, hogy állítom be, hogy az összes hangszóró szóljon?

Figyelt kérdés
Felraktam a Win7-et, de a világon sehol nem tudom beállítani, hogy a hang rendesen szóljon az összes hangszóróból (7.1), mert csak az első kettő szól meg a mély, tesztnél látja meg szól is, de az MP3 nem 7.1-es hangzású, XP-nél szólt minden, raktam fel drivert (Realtek) az faja, de az se tudja beállítani, ha effektet rakok be akkor szól, de csak halkan pár hang. Valaki?
2009. szept. 9. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem a rendszer hibája.... Ha nem a fájlé amit hallgatni akarsz. Egy sztereó mp3 fájnál hova szeretnél te 7.1 hangzást ?:D


Am. ha az effektek jók, akkor így jártál, hogy nem küld jelet mindre ennyi.

2009. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem 7.1-be akarom hallgatni, csak hogy szóljon az összes hangfal, XP-nél szólt...
2009. szept. 9. 22:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy az nem fog szólni, mert átírták a hangmodult.
2009. okt. 10. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Start -> Vezérlőpúlt -> Hardver és hang -> Hang -> Hangszórók -> Beállítás -> 7.1 Surround.
2011. júl. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is windows 7 van, de a menüben a "Hang" után csak egy kis ablak jön fel, ahol beállíthatom alapértelmezettnek vagy a laptop hangszóróit vagy a csatlakoztatott hangfalakat.

A kettőt egyszerre nem lehet...

2013. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!