Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Diablo 3-ban egyszerűen...

Diablo 3-ban egyszerűen hogyan lehet eladni AH-ban cuccokat?

Figyelt kérdés
Nézem videókat,rengeteg embernek csak úgy megy a biznisz,okés megértem jó cuccok kellenek,szerencse is kell meg minden,de én már vagy a 2001. legendaryt teszem fel és egyszerűen nem megy,már teszteltem úgy is hogy 30k tettem fel és úgy se viszik.. mi lehet a probléma ? vagy csak rossz árat mondok meg ? valaki esetleg egy oldalat ahol a cuccok árai megközelítőleg le van írva nem tudna dobni ? Lehet az is gond h rossz cuccokat teszek fel ? Pedig azért viszonylag szerintem jók..vagy van valami trükk jó tanács amivel sokat kereshetek ? mert 60+21 vagyok de pénzem szinte nuku...

2013. febr. 23. 17:42
 1/2 vinchenso válasza:
2013. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használjad beárazásnál az AH keresőjét, de ne legyen túl széleskörű a keresés (pl ha a 6 jellemzőből csk 3 ér valamit, akkor a többi törlendő a keresési feltételekbőlm, vagy bele se kell rakni), az értékes jellemzőket meg vagy alálődd picit, vagy egyet tarts meg szinten , a többit meg csökkentsed! Meg esetleg vedd még alacsonyabbra és nézd meg így is! Így láthatod, hogy picivel gyengébbek milyen áron vannak. Lehet egy 170 vitás item 10 millió, egy 165-ös meg 1 millió. Azért az 5 pontért nem biztos, hogy ennyit adnak (mellesleg amíg nincs az elérhető max közelében, addig szerintem sokan kerek számokra keresnek. Pl 50, 75,100, stb. Ez a két példaérték feljebb ugyanazon kategória lehet ez alapján). A kitett tárgyaid ha nem mennek el, akkor néha keress rá hasonlóra később. Lehet aládigértek. A gyenge tárgyakra olcsón sincs kereslet. HA esik 100 szar legendary, akkor az nem fog elmenni századik alkalommal se. Legfeljebb akkor, ha brimstone ár alatt van. (bezúzás után nyert craft alapanyag), vagy magad zúzod be és alapanyagként adod el. Nyerni inkább úgy tudsz, ha ismered mi mennyit ér és áron alul megszerzed a jobb itemeket, majd visszarakod a reális áron, vagy picit alatta (de csak haszonnal!). Ehhez viszont kell ismeret, alap gold mennyiség és néha szerencse is. Jó áron úgy szerezhetsz, ha valami balek kirakja annyiért, vagy ha lejáróban van egy item aukciója és a licit alsó határa alacsony áron van. "bideléssel" lehet jókat hiénázni/szerezni magadnak is és eladásra is :D
2013. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!