Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépem folyton belassu...

A számítógépem folyton belassul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még nyáron kezdte a gép azt csinálni hogy belassul egy pár percre utána minden megy tovább gyorsan és rendesen.

Kb két hónapja elkezdte azt csinálni hogy belassul, de nagyon és már lassú is marad csak az újraindítás segít rajta. Ezért újra telepítettem a gépet hogy ne csinálja ezt hátha az volt a baj hogy sok program van rajta, és kevés a hely. De még mindig ezt csinálja pedig semmi nincs rajta. A vírus írtó sem talál semmit. És nem hiszem hogy a

hardver a baja mert azelőtt nem volt ilyen baj. Valaki tudja hogy mit csináljak ?


2013. febr. 23. 13:31
 1/3 -PerFecT- válasza:
a telepítésnél mindent leformáztál? mert nekem is ez volt és amikor mindent leformáztam telepítésnél jó lett
2013. febr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:)
2013. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem formáztam le mindent. akkor lehet az a baj...

köszönöm megpróbálom :)

2013. febr. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!