Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA: San Andreas nevű...

A GTA: San Andreas nevű játékhoz szeretnék segítséget kérni. Hogyan jussak tovább?

Figyelt kérdés
Játszok a gta-val és a 9.küldetésnél megakadtam, tudom mit kell csinálni viszont laptopom van ,amin nincsen NumLock billentyűzet ezáltal nem tudom iránytani az autót. Próbáltam a nyilakkal de semmi. Esetleg ha valaki segítene azt megköszönném.

2013. febr. 22. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítsd át az irányítást.
2013. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megpróbálnám, de sajnos nem tudom hogy kell megcsinálni. ha esetleg leírnád azt megköszönném.
2013. febr. 23. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Rámész hogy beállítások->irányítás átállítása->jármű írányítása majd megkeresed az adott billentyűt.A NUMLOCK felirat mellé klikkelsz ekkor megjelenik pár fekete kérdőjel a NUMLOCK felirat mellett és megnyomod a kívánt billentyűt amire átakarod állítani az adott funkciót.

Remélem megteszi.:D

2013. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem tudnád beállítani akkor köss rá egy billentyűzetet a leptopra. ha nincs, akkor gondolkozz el rajta hogy megér neked 1 ezrest hogy tuvábbjussál. :D
2013. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy letöltheted az adott küldi mentését.
2013. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én az autót AWD-vel irányitom!
2013. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az enyém is laptop, de van Caps Lock. Vagy nem így értetted. Na de mindegy, mentést ne tölts le, mert nagyon ritkán működik az aktuális verzióval. Nekem legalább is még az sem működött, ami az én verziómmal jónak kellett volna, hogy legyen... Így ki kellett játszanom ismét, de azt a mentést már jobban őrzöm, mint bármi mást a játékkal kapcsolatban...

Be linkelem, akinek kell... Azon a mentésemen be van állítva, hogy csak is kizárólag a Grove Street legyen zöld terület, máshol viszont nincsenek bandák, plussz megvan az összes osztriga, az összes grafity, az összes titkos ugratási hely, az összes, Easter Egg, az összes lópatkó, plusz a Grove Street-i bandatagjaim MP5-el, késsel, és Desert Eagle-val járkálnak.

2013. márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!