Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezek mennyire fogyasszák a...

Ezek mennyire fogyasszák a netem? 10gb után korlátozás. :|

Figyelt kérdés

Mindegyikre adjatok választ légyszives!


1. Minecraft szerveren való játszás.

2. Skype működése.+ hívás

3. Counter Strike Szerveren való játszás


köszönöm szépen előre


2013. febr. 21. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annyit mondok hogy egy nap alatt elmegy az a keret.

Szar a mobilnet.

2013. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ilyen Nyomorékok miatt nem akartam kitenni a kérdést.


Ha 0-24 nem Cs-zek, egész hónap húzza a 10gb, és 900-950 a letöltési sebesség... Szóval szarnak nem mondható...

2013. febr. 21. 19:02
 3/11 gepzene ***** válasza:
A skype a tétel, meg ha szeretsz youtube-ozni, az is hamar gigás forgalom lesz. A többi bőven belefér.
2013. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nyomorék hülyegyerek, egy szolgáltatónál dolgoztam, tudom mi a helyzet, sok olyan butagyerek jön azzal hogy kevés neki ez, mert pl 10-12 óra játékkal már elment az adatforgalom.

A Skype nagyon visszi, mellesleg teljesen mindegy a sebesség az adatforgalmad attól még nem nő, max a játék jobban kihasználja.

2013. febr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezek a mai kultúrkölykök nagyon értenek a dologhoz, de a szájuk a legnagyobb.

Az kéne nektek a régi nevelés meg nuku net, oszt mindjárt észheztérnél.

2013. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnállak. Nagyon szerencsétlen lehetsz.:|
2013. febr. 22. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen és te ülsz a tv, meg a gép előtt?

Nekem van állandó munkám, net amiért megdolgozok(60 Mega) úgy hogy csak én tudlak sajnálni a mobilnettel, a nyomorékok minden reklámra meg miegyébbre megveszik.

Ez van, ugyebár a mai értelemről van szó.


CS az kell neked, olcsó játék h gyerekeknek, csoda hogy a nevét tudod, na mindegy nem alacsonyodom le a szintedre.

2013. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hm, utolsó előtti talán kicsit értelmesebb mint te. És anyádnak az értelmi szintjére süllyedj le inkább légyszíves. Feltettem egy kérdést, és sajnos az a bu.zi fejed csak pofázni tud.
2013. febr. 22. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Éppen ezt tudom rólad mondani, én vagyok a szolgáltatós és megtudom hogy ki vagy nem lesz neted azt garantálom te, te kis te.....

Én megmondtam a választ, nem minősítettelek le, csak tapasztalatból mondtam hogy szar a mobilnet pont emiatt, ezért jobban megérné egy normál vonali net kevesebb zséért.

Most mit kell pattognod gyerekként, ha a tudásod a 0 szintjét horzsolja.

Végülis a kérdést is ezért tetted fel, úgy hogy fogd be a szád és hallgass, az idősebbel meg ne vitatkozz.

2013. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg hallod ha értelmes ember lennél nem így tetted volna fel hogy "fogyasszák", ez nem benzin te nagyokos, na meg amúgyis úgy írják hogy "fogyasztják", de mindegy, legyél te az okos a megapixeles neteddel.

[link]

2013. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!