Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes-e már a w8-at tenni rá?

Érdemes-e már a w8-at tenni rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy új gépre érdemes-e már a windows8-at tenni, támogatja-e a játékokat, jobb-e mint a windows 7 ?



2013. febr. 21. 08:59
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Alapjában véve nem rossz, bár kicsit szokatlan. Viszont még eléggé kevés a támogatása, illetve sok olyan program van (néhány videószerkesztő, különféle segédprogramok, olyan hardverek, amik XP-n még jól voltak, MS Office 2002 stb.) amiket fel sem enged telepíteni, tehát nem lehet vele használni. Játékokban nem vagyok járatos.

Gép tekintetében úgy vettem észre, hogy amin a Win7 elfutott, azon a Win8 is hajlandó működni. Azt mondják, stabilabb, mint az XP, a Vista vagy a 7-es, bár ebben még személyes tapasztalatom kevés van.

2013. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pj0tr ***** válasza:
A játékokkal nincs para és szerintem sokkal jobb mint a 7. Nyilván szokni kell az "start menü"-t, de ez már csak egy ilyen buli :)
2013. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nincs érintőképernyő, ne telepítsd, csak programkompatibilitási problémák sorozatával fogsz benne találkozni.


Vegyük a WoW-ot. A béta win8 drivere miatt megugranak a kékhalálok száma, mint ha win7-en tolnád, ahol a driver legalább nem kísérleti fázisban van.

2013. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem telepíteném. Sok probléma van még vele. Egyébként a Win 7 is relatíve új operációs rendszer, és már jobban kiforott; szerintem az lesz majd az új Windows xp.
2013. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pj0tr ***** válasza:
#3 Aktívan tolom a wowot és semmi bajom vele.
2013. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!