Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a world of warcrafto...

Megvettem a world of warcraftot kb 20 napja ma lépnék be lejárt a triál verzió ezt miirt írja?

Figyelt kérdés

egyből föltöltöttem rá 1 game cardot " Upgrade Your Trial Account:



our World of Warcraft Trial ends in 0 day(s).

If you wish to continue the epic adventure, upgrade your account below:

Trial restrictions may remain on the account for up to 72 hours.


Upgrade Online Now:"


2009. szept. 8. 21:04
 1/8 anonim válasza:
Az accountod járt le, nem a játék. Ha "komolyan" akarsz játszani, vegyél accountot, de vannak ingyenszerverek is.
2009. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megvettem eredetibe itt van rajta a kulcs wow authentiacation key strand editon-battle chest EU xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
2009. szept. 8. 21:31
 3/8 A kérdező kommentje:
ezzel a kulcsal regisztráltam
2009. szept. 8. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
igen de hiába megvetted a wow-al az a baj hogy havonta kell fizetni érte.tehát ha lejár akkor venni kell rá game cardot-ot mindig ami nem kis pénz,főleg ha évekig játszol vele aztán elgondolkodsz hogy húh ennyi pénzt kiadni 1 játékra.magyarul ha tényleg játszani akarsz akkor vedd meg a game card-ot persze tényleg vannak ingyenszerverek is :)
2009. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előszöris upgradelned kell a Trial accountot normal accountra, amihez szükség lesz a CD-kulcsra. Ezt az account managementben tudod megtenni, az egyik menüpontjában (Upgrade Your Account).
2009. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
30 napja regeltem és 60 napos gct vettem
2009. szept. 9. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt értem, de írtad már be a CD-kulcsot (nem a CD-ben lévő trial kódot) a www.wow-europe.com oldalon valahová? Vagy csak telepítéskor a telepítőbe?
2009. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
telepítéskor
2009. szept. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!