Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Windows 7...

Hogyan lehet a Windows 7 nyelvét megváltoztatni?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy vettem egy számítógépet Mo.-n és a szüleim vették ezt át a T-Mobiletól. Az op-rendszer nyelvét magyarra állították be, amit én informatikai szinten egyáltalán nem értek (annak ellenére, hogy infoból érettségiztem anno). Hogyan tudnám az op-rendszer nyelvét magyarról US English-re átállítani? Nagyon zavar és égek amiatt, hogy nem tudom a saját gépemet kezelni. A legmegfelelőbb az lenne, ha az égvilágon semmi sem magyarul jelenne meg, hanem angolul. Előre is köszönöm a segítséget.

2013. febr. 18. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan sehogy(gondolom nem ultimate verziós).
2013. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:

Ha nem Business vagy Ultimate, akkor elvileg sehogy. Csak ezeknél lehet nyelvi bővítést feltenni. Így vagy marad az, hogy updateli a felhasználó Ultimatre a rendszert (ami pénzbe kerül) vagy feltesz illegális verziót. Már Xp-nél is csak pro verzióban lehetett cseréni, más kérdés ahhoz hivatalosan nem jött ki nyelvi csomag, pedig sokan ezért vették meg, igaz később "kiszivárgott".


Ha viszont lehet nyelvi csomagot feltenni, akkor a frissítések között kell lenni kb. 34db nyelvi csomagnak a nem fontos frissítések között.

2013. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt megpróbálhatod saját felelősségre: [link]
2013. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
2013. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez eléggé nagy baj sajnos. Akkor ismét illegalitáshoz kell fordulnom. Hihetetlen, hogy a 21. században ilyen egyszerű funkciót nem képesek beletenni az op.rendszerbe, hogy a nyelvet megváltoztathasd és ne kelljen pluszba fizetni. És még csodálkoznak, hogy egész Kelet-Európa és a Távol-Kelet lopja a software-t, meghogy a svédek fájlmegosztó párttal jutnak be a parlamentbe.


Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 20. 22:22
 6/6 anonim válasza:
Ultimate?
2013. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!