Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopom elég gyenge játékok...

A laptopom elég gyenge játékokhoz, lehetne módosítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tehát ezek lennének a laptopom adatai:

Processzor: Intel Celeron T3500

Ram: 2GB

Op.Rendszer : 32 bit

HDD : 250 GB

6-cell Li-on battery

802.11b/g/n

Intel GMA 4500M


Nagyon szeretnék vele jobb játékokon is játszani (cod4,battlefiled,wot,tf2) tehát egy kicsit jobb grafikájú játékokok. Jelenleg csak a CS 1.6-on tudok játszani ami elég unalmas..


Nem lehetne program segítségével egy kicsit növelni a laptop "rejtett" erejét ha van ilyen egyáltalán?mert halottam ilyenről,hogy valamivel lehet egy kicsit növelni a teljesítményét


Várom a válaszotokat!

Üdv



2013. febr. 17. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezt eladod és veszel újat.
2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anti paladin ***** válasza:

Max. ha van 4500m.hez moddolt driver.

Esetleg procit lehet érdemes cserélni benne. Nálam egy core2-vel és egy jóval gyengébb gma 3100-zal UT2004 gond nélkül játszahtó

2013. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a gépem ennél szar*bb :S xd

Én OnLive-val játszom...Az a lényege hogy megtudsz venni minden játékot vagy 30 percet tudsz velük játszani GÉPIGÉNY nélkül...Úgy müködik hogy távoli szervereken fut a játék a te monitorodra pedig küldi a hd videót amit te irányitasz. Pár játék ami elérhető: Homefront,dirt3,dirt2,Rally2012, stb stb jelenleg olyan 1000 új játék van fent.

Minimum 2 megás net kell hozzá!

2013. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő :

Onlive folyton azt íírja: nem lehet regizni ebben az időben..


első kettő: nem fogok új gépet fenni,se cserélni semmit

2013. febr. 17. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem lehetne program segítségével egy kicsit növelni a laptop "rejtett" erejét ha van ilyen egyáltalán"

Nem lehet, nincs benne rejtett erő

2013. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor baszhatom az egészet mert semmi sem fut rajta..
2013. febr. 17. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az Advanced SystemCare Ultimate program game booster funkcióját. Nekem segített, pedig nekem SOKKAL szarabb gépem van:


Intel Atom N455 1.66 GHz


Intel GMA 3150


1GB RAM (op rendszert sem futtatja rendesen!!)


Mégis lehetővé tette több játék futtatását is. Próbáld ki!

2013. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ettől a programtól nem fog semmi sem jobban futni, ellenben a windowst el lehet szabni vele
2013. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ezt talán döntse el a kérdező. Pár folyamat leállításával igenis fel lehet gyorsítani a játékokat. Az én gépemen például játszhatóvá tette a Just Cause-t. És az ideiglenes módosításokat egy gombbal vissza lehet állítani, úgyhogy semmilyen végleges beállítást nem végez a program. Ha pedig attól ijedtél meg hogy bezárja az explorer folyamatot, tájékoztatlak hogy azt is automatikusan visszaállítja a játék bezárása után.
2013. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!