Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ennek a játéknak a neve?

Mi ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés
2-3 éve néztem, ratyi videókártyával szaggatott, ezért letöröltem. Egy autószimulátorról van szó, aminek az a sajátossága, hogy rpg elemekkel rendelkezik. Például van benne olyan ability, hogy vissza lehet tekerni az időt pár másodperc erejéig, szóval ha mondjuk kipördül a júzer akkor ezzel újrakezdheti a manővert.

2013. febr. 17. 02:33
 1/9 Mikayla válasza:
Talán Split Second.
2013. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, de nem ez lesz az
2013. febr. 18. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Autóversenyzős játék 2007.
2013. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez valami vicc akart lenni? Mert annak elég gyenge sajnos.
2013. febr. 21. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:

A Need for Speed Most Wantedben volt időlassítás. Így könnyebben bevehetők voltak a rázósabb kanyarok.

Nem erre gondolsz?

2013. márc. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alfa Romeo-s játéknál vissza lehet menni pár pillanatot
2013. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tuti nem NFS, arra emlékeznék, azért köszi:) Az alfa rómeósat megnézem, de szerintem nem az lesz, abban amit keresek rpg elemek is vannak, emlékeim szerint sebességre meg handlingre meg ilyesmikre lehet elosztani az összeversenyzett pontokat. Mintha lett volna "driving" vagy "driver" a nevében de nemigazán találtam semmit:)
2013. márc. 5. 02:02
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


S.C.A.R. - Squadra Corse Alfa Romeo

2005. június 27.


"Autószimulátor és szerepjáték egyben? Különlegesnek hangzik, hogy ezúttal nem a járgányainkat spécizhetjük fel, hanem magát a sofőrt fejleszthetjük. Ehhez az elgondoláshoz sikerült megnyerniük a híres olasz autógyár licence-szét, ennek köszönhetően 25 Alfa Romeo modellt nyüstölhetjük kedvünkre ebben az úgynevezett caRPG-ben."

2013. márc. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ah, zsír, köszönöm:)
2013. márc. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!